Kredyty hipoteczne

Nasza firma ma przyjemność współpracować z wiodącą na rynku firmą doradztwa finansowego, będącą niezależnym brokerem w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom dostęp do atrakcyjnych ofert aż dwudziestu pięciu banków.

Bezpłatne doradztwo

Korzystanie z usług naszego doradcy jest bezpłatne – współpracując z nami, nie ponoszą Państwo żadnych innych opłat czy prowizji, tak jak ma to miejsce w przypadku podpisywania umowy bezpośrednio z instytucją finansową. Przy takich samych, niezmiennych opłatach, zyskują więc Państwo profesjonalne doradztwo oraz opiekę fachowców, którzy na bieżąco monitorują rynek.

Obiektywne doradztwo

Nasz doradca finansowy jest przedstawicielem niezależnej spółki, która prowadzi własne, obiektywne analizy rynku w celu przedstawienia klientom zindywidualizowanej oferty, możliwie najlepiej dopasowanej do ich potrzeb, ale także aktualnej sytuacji finansowej.

Kompleksowość

Tym, co wyróżnia naszą markę oraz współpracujących z nami specjalistów jest kompleksowa fachowość. Oprócz szerokiej wiedzy na temat wszelkich instrumentów finansowych, nasz finansowy doradca dysponuje szeroką gamą produktów ubezpieczeniowych. Tak holistyczne podejście do potrzeb każdego z klientów umożliwia Państwu załatwienie wszystkich niezbędnych spraw w jednym miejscu.